Makinë qethëse Dixhitale Profesionale GM-800

GM-800

Produkt i ri

3 490 Lekë

-1 000 Lekë

4 490 Lekë

shpërndaje

Ekran dixhital - tregues i baterisë dhe gjatësisë
Regjistrues i gjatësisë 0.8  -2 mm
Tehe qeramike super të mprehta
Përdoret me karikim ose me korent
Mban bateri deri në 100 minuta
7 krehëra me gjatësi të ndryshme

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale