Shtrydhëse Slow Juicer Ariete

Produkt i ri

19 990 Lekë

-5 000 Lekë

24 990 Lekë

Funksionet kryesore:

Shijoni lëng frutash të pasur me vitamina!
100% fruta dhe freski çdo ditë!
E thjeshtë në përdorim!
Mbetjen e përdorni për reçel, supë, tortë, kek etj!

Specifikimet:

Fuqia: 400 Watt
Përmasat: 15 x 24 x 33 cm
Pesha: 5.7 kg

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale