Boks me Bluetooth Q3

Produkt i ri

2 490 Lekë

-1 000 Lekë

3 490 Lekë

Boks Bluetooth 5W USB/SD/FM Q3

Boks me lidhje Bluetooth.
Ka vend per USB dhe karte SD per te degjuar muzike
Mund ta perdorni dhe per te folur ne telefon me loudspeaker
Mund te lidhet me Radio FM dhe ka edhe vend per fishe AUX 3.5mm
Me kete boks ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar me volumin qe deshironi.
Karikohet per 3 ore dhe mund te lidhet me bluetooth deri ne 10 metra largesi.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale