Zbritje! Makinë Rroje - Gemei 3në1 Zmadho

Makinë Rroje - Gemei 3në1

Produkt i ri

1 490 Lekë

-1 000 Lekë

2 490 Lekë

Makine Rroje 3ne1 Gemei 

Nje koke per qethjen e flokeve ne gjatesi te ndryshme nje per mjekren dhe nje per hunden dhe veshet.

Prereset jane material mjaft praktik dhe i pershtatshem me fytyren, nuk nxihet Stainless steel

Nuk ben shume zhurme gjate kohes qe e perdorni

Dizenjo unik me rrotullim ne te kunderten e akrepave

Karikohet per 8 ore dhe perdoret pa u vendosur ne prize

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale