Makinë qethëse Sportsman - 12 aksesorë

Produkt i ri

2 290 Lekë

-1 200 Lekë

3 490 Lekë

Sportsman 5 në 1 me 12 aksesorë.

Funksionet janë të shumëllojshme:

Për qethje
Për rruajtje
Për qimet e trupit
Për qimet e hundës
Për qimet e veshëve
Për të prerë vetullat
Kokë për vizë modelimi
4 krehëra për gjatësi të ndryshme: 3, 6, 9 dhe 12 mm
Tehe të mprehta prej inoksi
Përdoret me korent dhe karikim
Vaji dhe furça e pastrimit të përfshira në paketim

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale