Multi-Styler Sokany 4in1

Produkt i ri

2 990 Lekë

-1 000 Lekë

3 990 Lekë

Ky është Stiluesi që i bën të gjitha:

  1. Flokë të drejta
  2. Flokë me Volum
  3. Flokë me Onde
  4. Flokë Kaçurrela

Ndalon elektrizimin e flokëve me anë të jonizimit.

Material qeramikë që parandalon djegien e flokut.

Krah inovativ i rrotullueshëm që bën të mundur realizimin e ondeve dhe volumit

Buton "Lock/Unlock"

Temperaturë e gradueshme 150-210°C

Ekran dixhital LCD

Kordon rrotullues 360 gradë

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale