Makinë qethjeje profesionale Remington HC 5018 E51.

Produkt i ri

3 490 Lekë

Makinë qethjeje profesionale Remington HC 5018 E51.

5 krehëra për prerjen e flokëve në gjatësi të ndryshme (3mm, 6mm, 9mm, 12mm dhe 18 mm).
Përshtatet me format e kokës.
Në paketim përfshihet: Makina qethëse, 5 krehëra , një krehër për krehjen e flokëve, 2 furça pastrimi për qafën dhe kapak mbrojtës.
Me brisqe çeliku të avancuar që vetë-mprehen.
Punon me korent.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale