Makinë Rroje Remington PG6030 E51 Grooming Kit

Produkt i ri

5 490 Lekë

-1 000 Lekë

6 490 Lekë

Brisqe të veshura me titanium.

Brisqe që vetëmprehen.

4 koka të ndryshme:   prerëse e gjerë për linjat e mprehta, trimer i detajuar për prerje 0.2mm,  prerëse mini fletë, trimer për hundë, veshë dhe vetulla.

5 krehëra fiks për prerje 1.5 - 12mm.

1 krehër i ndryshueshëm për prerje 2 - 16 mm.

I rikarikueshëm , përdoret 40minuta vetëm me bateri.

Garancia 2 vjet.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale