Makinë Rroje Remington PG 180 E51 Grooming Kit

Produkt i ri

4 490 Lekë

Tehe çeliku.

Tehe me vetëmprehje.

3 koka të ndryshme:
Kokë për prerje precize qimesh.
Kokë mini me fletë metalike rruajtjeje.
Kokë lineare për prerjen e qimeve në veshë dhe hundë.

1 krehër për gjatësi të ndryshme floku (0.5 - 5mm)

Mund të lahet.

Kuletë për tv mbajtur aksesorët.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale