Depilator Remington EP7020 E51 4 IN 1

Produkt i ri

9 990 Lekë

Depilatori nuk rrëshket mbi asnjë qime pa e shkulur atë.
40 piskatore.
Kokë që pret qimet që në rrënjë.
Impulse drite për të parë edhe qimet më të imta.
Kokat jane lehtësisht të lëvizshme dhe mund të lahen.
Kokë hidratuese me përmbajtje Aloe Vera.
Kokë e cila pret qimet e imëta në zona delikate.
Lëkurë e lëmuar deri në 4 javë.
2 nivele shpejtësie.
Furçë pastrimi dhe çantë për të mbajtur aksesorët.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale