Depilator Remington EP6030C E51 Cord/Cordless 3 In 1

Produkt i ri

14 990 Lekë

Kokë e hollë dhe e harkuar për t'iu përshtatur formave trupore.
Piskatoret kapin edhe qimet më të shkurtra
Rul hidratues për lëkure te bute e të lëmuar.
2 nivele shpejtësie për çdo lloj qimeje.
40 minuta kohë pune pa qënë në prizë.
kokë depilimi preçiz, kokë për të prerë qimet që në rrënjë, dorezë për pastrimin e qelizave te vdekura, furçë pastrimi, çantë për të mbajtur aksesorët.
Garancia 2 vjet

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale