Stilues Remington AS 1201 E51 Amaze

Produkt i ri

9 990 Lekë

Ju ndihmon t'ju jepni volum flokëve tuaj, mund t'i stiloni në mënyra të ndryshme.

3 nivele nxehtësie.
3 nivele shpejtësie.
Gjatësie e kordonit 3m.
Çantë për vendosjen e stiluesit dhe aksesorëve.
5 aksesorë: furçë e dyfishtë, furçë me diametër 25 mm për të krijuar valë në flokët tuaj, paisje spirale për kaçurrela, furçë me diametër 30 mm, kokë koncentrimi.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale