Stilues Remington AS 300 E51 Style & Curl

Produkt i ri

3 490 Lekë

-1 000 Lekë

4 490 Lekë

Stilues flokësh me dizajn komod, lehtësisht i përdorshëm për të stiluar flokët në forma të ndryshme dhe me volum.

Furça me diameter 19 mm.
Kordon i rrotullueshëm lehtësisht.
Indikator drite që tregon ndezjen.
Fuqia 300 W.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale