Tharese Remington AC 9096 E51 Silk Dryer

Produkt i ri

8 990 Lekë

-1 000 Lekë

9 990 Lekë

Tharëse Remington AC 9096 E51 Silk Dryer.

Tharëse profesionale e pajisur me koncentrator për te tharë flokët tuaj më shpejt.
Paketimi përmban difuzor, furcë të rrumbullakët termike dhe një çantë për t'a mbajtur tharësen.
Përdor teknologjinë e jonizimit.
3 nivele temperature.
2 nivele shpejtësie.
Buton për temperaturë të ftohtë.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale