Stilues flokesh Remingtone CI5338 E51 Pro Big Curl

Produkt i ri

5 990 Lekë

Bëni onde të mëdha plot volum e shkëlqim me stiluesin Remingtone Pro Big Curl.

Më shumë detaje

shpërndaje

Diametri  38mm.
Shufër qeramike me veshje ionike prej turmaline e cila i mbron flokët nga djegia rreth 4 herë më shumë.
Kaçurrelat qëndrojnë për një kohë të gjatë të shëndritshme dhe plot volum.
Shufra e lëmuar rrëshket në flokë pa i këputur apo dëmtuar ata.
Gati për t'u përdorur në 30 sekonda, indikator drite që tregon kur stiluesi është nxehur mjaftueshëm.
8 nivele temperature: 140 °C - 210°C.
Kambalec mbajtes i cili mbron siperfaqet ne te cilat e vendosni stiluesin nderkohe qe eshte ende i nxehte.
Stakohet automatikisht pas 60 minutash.
Kordon që rrotullohet 360 grade, pra s'ka më kordona që ngatërrohen.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale