Zbritje! Tenxhere Me Veshje Guri Zmadho

Tenxhere Me Veshje Guri

Produkt i ri

2 890 Lekë

-600 Lekë

3 490 Lekë

Tenxhere shumë cilësore me veshje guri.

Gatime të shpejta dhe me shije në kuzhinën tuaj.
Veshje guri që nuk e lejon ushqimin të ngjitet gjatë procesit të gatimit.
Kapaku prej alumini ka 3 vrima te vogla për nxjerrjen e avullit
Ka funksion të ngjashëm me tenxheren me presion.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale