Zbritje! Pajisje për Kokoshka- First Austria Zmadho

Pajisje për Kokoshka- First Austria

Produkt i ri

2 490 Lekë

-1 000 Lekë

3 490 Lekë

Kokoshka të freskëta në vetëm 3 minuta.

Dizajn tërheqes.
Përgatisni kokoshka pa yndyrë, ose me gjalpë, margarinë apo erëza të ndryshme.
Kokoshkat janë gati për 3 minuta.
Kapaciteti : 3 porcione.
Në paketim përfshihet edhe masa për porcionet.
Fuqia 900 W.
Lehtësisht e përdorshme dhe e transportueshme

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale