Kosmo-Disk Classic

Produkt i ri

1 090 Lekë

-900 Lekë

1 990 Lekë

Masazhon dhe relakson muskujt e lodhur, qetëson dhimbjet dhe therrjet.

E testuar klinikisht.
Është krijuar enkas për personat që kalojnë orë të gjata ulur pa patur kohë për aktivitet fizik.
Forma e tij është përshtatur me anatominë e shtyllës kurrizore që të puthitet pa u ndjerë.
Krijon një ndjesi ngrohtësie tek muskujt dhe redukton tensionin.
I sigurtë dhe efektiv.
I thjeshtë për t'u përdorur.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale