Depilator Me Pe Gemei

Produkt i ri

2 290 Lekë

-700 Lekë

2 990 Lekë

Depilatori me pe ju dhuron fytyrën e pastër e të lëmuar që gjithmonë keni dëshiruar.

Heq me pe qimet dhe pushin në fytyrë.
Nuk krijon irritime dhe shenja në fytyrë.
Përdoret edhe në pjesë të tjera të trupit.
Praktik dhe shumë funksional.
Punon me bateri dhe karikim.
Kutia përfshin: makinën, fijen, karikuesin.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale