Hot Shapers -Streçe Treçerekshe

Produkt i ri

1 490 Lekë

-1 500 Lekë

2 990 Lekë

Streçet Hot Shapers ju ndihmojnë të humbisni peshë dhe të keni këmbe të bukura e të tonifikuara.

Materiali: Neotex, ju ndihmon të djersini 4 herë më shumë.
Përthithin djersën.
Mund të mbahen veshur si streçe të thjeshta në shtëpi, kur dilni shëtitje, në palestër etj.
Janë shumë komode dhe të dizenjuara që të rrinë ngjitur pas trupit.
Këshillohet të lahen me dorë, me ujë të vakët.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale