Hot Shapers Kanatjere Unisex

Produkt i ri

1 990 Lekë

-500 Lekë

2 490 Lekë

Hot Shapers Kanatjere e Plote Unisex, për meshkuj dhe për femra.

Masa të disponueshme: S, M, L, XL, XXL, XXXL.
Ju ndihmon të bini në peshë.
Ndihmon në krijimin e belit, muskujve dhe barkut që ju dëshironi.
Rekomandohet të lahet me dorë pas çdo përdorimi.
Sugjerohet që përdorimi i kanatjeres të shoqerohet me një dietë të shëndeteshme.
Material Neotex

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale