Depilator Yes Finishing Touch

Produkt i ri

1 990 Lekë

-1 000 Lekë

2 990 Lekë

Depilator me laser per fytyrën dhe trupin.

Heq qimet nga rrënja, pa dhimbje, me anë të teknonogjisë së avancuar.
Lëkura qëndron e butë dhe e paacaruar.
Heq qimet pa dhimbje
E testuar dermatologjikisht
E përshtatshme për të gjitha pjesët e trupit ku keni qime të padëshiruara.
Përdoret në lëkurë të thatë, asnjëherë kur beni dush ose kur lekura është e lagur.
Kokë rezervë.
Furcë pastrimin.
Manual përdorimi.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale