Solette Gel për thembrat

Produkt i ri

990 Lekë

-1 000 Lekë

1 990 Lekë

SOLETTE... dhe thembrat tuaja do t'ju falenderojnë...

Eleminon kallot dhe dhimbjet në thembra

Thembra të buta e të lëmuara për një kohë të shkurtër

Të qëndrueshme në këpucë (nuk lëvizin)

E disponueshme në të gjitha masat për femra dhe meshkuj.

Lartësia e Solette Gel rrit gjatësinë.

I testuar dhe i rekomanduar klinikisht

Rekomandohet dhe për diabetikët

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale