Makine qethese dhe rroje 8in1 - Gemei 581

Produkt i ri

3 990 Lekë

Makine qethese dhe rruajtje Gemei GM-581

8 aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal
E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunder dhe veshet
Koha e plote e karikimit: 5 ore
Punon 40 min me bateri
Perfshin koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per rruatje, vaj dhe furce pastrimi, si dhe kreher.
Drite LED qe tregon mbarimin e karikimit.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale