KREHËR ELEKTRIK – 2 IN 1 IONIC

Produkt i ri

2 790 Lekë

-1 200 Lekë

3 990 Lekë

Krehëri elektrik stilues i flokëve (të drejtë apo me onde) ju ndihmon të arrini krehjen e dëshiruar në shumë pak minuta dhe pa asnjë vështirësi.

Ndihmon të largoni jonet negative nga flokët tuaj. 

Nxehje e shpejtë brenda 90 sekondash

5 nivele nxehtësie nga 150 deri në 230 gradë C

Furçë e veshur me qeramikë për një krehje pa efekte anësore.

Buton ON/OFF

Mbyllje automatike pas përdorimit

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale