Zbritje! Kufje me Bluetooth - Remax T7 Zmadho

Kufje me Bluetooth - Remax T7

Produkt i ri

1 990 Lekë

-500 Lekë

2 490 Lekë

Mund të dëgjoni muzikë dhe të flisni në telefon
Bluetooth Version: V4.1, Supports HSP/HFP/A2DP/AVRC Profiles
Distanca e komunikimit: 10m
Baza e karikimit: Micro USB
Voltazhi i karikimit: DC 5V+/-0.25V
Koha e bisedës: 4 orë
Koha për Music Player: 3 orë
Koha aktive: 96 orë
Koha e karikimit: 2 orë
Përmasat e produktit: 70*25*15.4mm
Pesha e produktit: 8g
I pështatshëm për: Të gjitha pajisjet me Bluetooth

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale