Pjastër dixhitale qeramike Sokany

Produkt i ri

3 490 Lekë

Temperaturë 155-230°C
Nxehet në pak sekonda
Butona +/- për gradimin e temperaturës
Buton on/off për të ndezur dhe fikur pajisjen
Pllaka qeramike që minimizon dëmtimin e flokut
Kordon rrotullues 360°
Buton Lock për të kyçur pjastrën

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale