Makinë qethëse dhe rroje profesionale

Produkt i ri

2 190 Lekë

-800 Lekë

2 990 Lekë

Makinë Qethëse Profesionale, vetmja në qarkullim që qeth dhe rruan ZERO:

4 krehëra për gjatësi të ndryshme: 3, 6, 9 dhe 12 mm
Thikë prej celiku të veshur me titanium Made in Germany.
Përdoret me korent dhe karikim.
Mban bateri deri në 60 minuta.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale