Brez Hot Shapers

Produkt i ri

1 490 Lekë

-500 Lekë

1 990 Lekë

Për një bark të sheshtë dhe bel të ngushtë.

Ju bën të djersisni 4 herë më shumë dhe të humbisni kilogramë të tepërt.
Mund ta përdorni në shtëpi kur jeni duke bërë punë, duke ndenjur përpara TV apo kompjuterit, duke kryer aktivitet fizik etj.
Dizenjuar për femra dhe meshkuj.
Materiali: Neotex.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale