Brumatriçe - First Austria

Produkt i ri

19 990 Lekë

Brumatriçja  me tas inoksi është ndihmës kuzhinieri ideal i çdo amvise.

Kapaciteti i tasit: 6.5 litra.
10 nivele shpejtësie.
Funksion ritrazimi.
Çengel dhe rrahëse e veshur me material qe nuk ngjit.
Rrahëse
Mbrojtëse ndaj spërkatjes.
1200 W

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale