Çmim i reduktuar! Krehëri Magic Brush Zmadho

Krehëri Magic Brush

Produkt i ri

1 990 Lekë

-1 000 Lekë

2 990 Lekë

Drejtuesi i flokëve ju ndihmon të arrini krehjen e dëshiruar në shumë pak minuta dhe pa asnjë vështirësi.

Largon jonet negative dhe nuk elektrizon flokët
Nxehet në vetëm pak sekonda
Nxehtësi deri në 230 gradë C
Qeramikë
Ekran dixhital LCD
E thjeshtë në përdorim
Mbyllje automatike pas përdorimit

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale