VibraTone - Rrip masazhi dhe dobësimi

Produkt i ri

3 990 Lekë

I aplikueshëm lehtësisht në të gjitha pjesët e trupit.
Masazhon pjesën në të cilën vendoset.
5 nivele vibrimi.
Dobëson dhe tonifikon pjesën e barkut, vitheve, kofshëve etj.
Eleminon celulitin.
Mund ta përdorni gjatë kohës që punoni, shikoni TV, lexoni libër, rrini para kompjuterit etj.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale