Blender DSP 4 në 1 - KM1003

KM1003

Produkt i ri

4 490 Lekë

4 490 Lekë për cope

Blender DSP me 4 funksione: grirëse, blender, rrahëse vezësh dhe gotë.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia400 W
HelikatInoks
Nivelet e Shpejtësisë2
  • Çertifikimi: CE
  • Kapaciteti i enës (Gota): 800 ML
  • Voltazhi (V): 220-240
  • Kodi: KM1003
  • Materiali: Inoks
  • Fuqia (W): 400 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale