Depilator dhe Pastrues Fytyre 8 në 1

E80001

Produkt i ri

3 290 Lekë

-1 200 Lekë

4 490 Lekë

Depilatori 3në1 për lekure të butë dhe të pastër. 

3 koka të ndryshme për depililm dhe 5 koka për pastrim të thellë të lëkurës.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia5 Watt
Garancia1 vit
Bateri e rikarikueshmePo

Depilatori 3në1 për lekure të butë dhe të pastër. 

3 koka të ndryshme për depililm dhe 5 koka për pastrim të thellë të lukurë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale