Xiaomi Note 4X 3/32

Produkt i ri

19 990 Lekë

shpërndaje

Height151 mm
Width7 mm
Depth8.45 mm
ProcesoriOcta-core 2.0 GHz Cortex-A5
RAM3GB
Memorje e Brendshme16GB
Kamera Paresore13MP
Kamera Dytesore5MP
Sistemi OperativAndroid 6.0 (Marshmallow)
Rezolucioni1920 x 1080 Pixel
Ekran5.5" CSTN
Kapaciteti Baterise4100 mAh

Me madhesi ekrani 5.5"  

Rezolucion 1080×1920 pixels Full HD

CPU: Snapdragon 625 Octa-core, deri ne 2.0 Ghz

Me sistem operimi Android OS MIUI V8

Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 3GB ndersa ROM 16GB

Vend per karte memorie TF mbi 128 GB

Kamera ballore 5.0MP, ndersa kamera kryesore 13MP f/2.2, 1080p/720p

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale