Doogee Mix Lite

Produkt i ri

15 990 Lekë

shpërndaje

Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card

Operon me sistemin Android 7.0 

Ekrani eshte 5.2''.Rezolucion 1280 x 720 (HD 720).

Me kamera ballore 8.0 MP dhe kamera e pasme 13.0MP.

Memoria e telefonit eshte 16 GB.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale