Çmim i reduktuar! Tenxhere MultiCooker French Chef Zmadho

Tenxhere MultiCooker French Chef

Produkt i ri

7 990 Lekë

-2 000 Lekë

9 990 Lekë

shpërndaje

18 Procese gatimi te automatizuara
Gatime me presion dhe pa presion
Proces për gatim të mëvonshëm deri në 24 orë
Opsioni Keep Warm për ta mbajtur gjellën të ngrohtë
Gatuani: Pilaf/RIzoto, Mish, Peshk, Supë, Gjellë, Makarona, Qull, Pica, Grosh, Kek, të skuqura, Barbeque, Kos, Grill etj
Kapacitet për gjithë familjen 6 Litra
Fuqia 1000 Watt
Kazan qeramikë që nuk ngjit dhe 100% i shëndetshëm
Ngjyrat: Silver, Gold & e Kuq

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale