Set me tenxhere dhe tigane inoksi ZEPTER

Produkt i ri

7 490 Lekë

-2 500 Lekë

9 990 Lekë

Set me 4 Tenxhere dhe 2 Tigane Gjermane ZEPTER
Materiali inoks
Tigani i madh me veshje guri nga brenda
Kapaket prej qelqi

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale