Tenxhere guri me kapak inoksi dhe qelqi 20, 24, 26 dhe 28 cm

Produkt i ri

1 790 Lekë

-610 Lekë

2 400 Lekë

Tenxhere Guri me kapake inoksi dhe xhami
20 cm - 1,790 Leke
24 cm - 1,990 Leke
26 cm - 2,290 Leke
28 cm - 2,690 Leke

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale