Zbritje! Shtrydhese DSP KJ3003 Zmadho

Shtrydhese DSP KJ3003

Produkt i ri

6 490 Lekë

-3 500 Lekë

9 990 Lekë

shpërndaje

Shtrydhese frutash dhe perimesh DSP 
850 Watt fuqi
Ju mund ta fusni te gjithe frutin pa e prere
2 Nivele shpejtesie
Kapaciteti i enes se lengut 2 Litra

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale