SMART FITNESS & TONING -EMS

Produkt i ri

1 990 Lekë

-3 000 Lekë

4 990 Lekë

"EMS eshte e pandashme nga stervitja ime ditore" - CR7

Pajisja Inovatore EMS (Electric Muscle Stimulation) do t'ju ndihmoje te arrini rezultatet e deshiruara ne pak kohe dhe pak mundim.

Më shumë detaje

shpërndaje

Miliona te shitura ne mbare boten. Kjo eshte pajisja revolucionare qe kemi enderruar prej kohesh. Sforcimet e teperta te palestres, humbja e kohes dhe parate e shpenzuara prej vitesh do te jene nje e shkuar. 

Tonifikon te gjithe trupin, krijon muskujt e krahut, abdominalin, vithet, kofshet, pulpat. 

https://www.youtube.com/watch?v=MrVAlcj7WcQ

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale