Smoothie DSP 2 ne 1

Produkt i ri

4 490 Lekë

-1 500 Lekë

5 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia300 Watt
Lloji i TeheveInoks
Garancia1 vit

Pajisja më e re Smoothie Maker DSP me 1 gotë qelqi (600 ml) për ta konsumuar në shtëpi dhe 1 gotë për ta marrë me vete kudo (500 ml)

Disa receta të shëndetshme:

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale