Shtrydhese Agrumesh Profesionale

Produkt i ri

13 990 Lekë

-6 000 Lekë

19 990 Lekë

shpërndaje

Shtrydhese metalike manuale per agrumet. Mund te shtrydhni portokall, shege, limon, qitro etj. 

Profesionel te cilen mund ta perdorni edhe ne lokale. 

Materiali: Gize dhe celik.

Nxjerr 90% te lengut te sheges, me shume se cdo shtrydhese tjeter.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale