Zgarë Elektrike First Austria FA-5350 Zmadho

Zgarë Elektrike First Austria FA-5350

Produkt i ri

6 990 Lekë

Barbeque në kopësht nuk ka qenë anjeherë kaq pak e lodhshme.

Më shumë detaje

shpërndaje

Barbeque në kopësht nuk ka qenë anjeherë kaq pak e lodhshme.


Sipërfaqe e madhe pjekjeje (45 cm x 22 cm)
Lartësi nga toka 62 cm.
Pjekje pa yndyrë.
Përdoreni brenda dhe jashtë.
Çelës sigurie.
E lehtë për t'u pastruar.
Pjesë që mund të lahen lehtësisht në lavastovilje.
Tabaka për lëngun dhe kapak për mbrojtje nga pluhuri.
Termostat.
Fuqia 2000W.

1 produkt tjetër në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale