Depilator Remington Me Teknologjinë IPL IPL6000 E51

Produkt i ri

43 490 Lekë

Reduktim permanent i qimeve pas vetëm 3 trajtimeve.
E njëjta teknologji e përdorur nga profesionistët.
E shpejtë, delikate dhe e lehtë për t'u përdorur.
3 rezerva drite të përfshira.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

Garancia2 vjet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale