Instyler Wet 2 Dry

Produkt i ri

3 990 Lekë

-500 Lekë

4 490 Lekë

Instyler Wet 2 Dry

I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
Stilimi në flokë të lagur dhe të thatë.
E thjeshtë dhe e shpejtë në përdorim.
Cilindër automatik vetë-rrotullues.
Jepini formën që dëshironi flokëve (të drejtë ose me onde)
3 nivele nxehtësie: High/ Medium/ Low/ OFF
Fiket automatikisht pas 30 min nëse nuk përdoret.
Nxehtësi deri në 195 gradë Celcius.
Nxehet në vetëm 30 sekonda.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale