Solette Gel për shputën e këmbës

Produkt i ri

1 990 Lekë

Për shputa të shëndetshme dhe të lëmuara!

Eleminoni kallot dhe dhimbjet ne shputa.
Materiali silikon i mban shputat të buta dhe të lëmuara.
Ka qëndrueshmëri në këpucë (nuk lëviz).
E disponueshme në të gjitha masat për femra dhe meshkuj.
Lartësia e Solette Gel rrit gjatësinë.
I testuar dhe i rekomanduar klinikisht për mirëqenien tuaj.
Rekomandohet dhe për diabetikët

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale