Makine Qethese 8ne1

Gemei GM-575

Produkt i ri

2 990 Lekë

-1 000 Lekë

3 990 Lekë

shpërndaje

Makine qethese dhe rroje 8 ne 1 me 14 aksesore.

Funksionet janë të shumëllojshme:
• Për qethje
• Për rruajtje
• Për qimet e trupit
• Për qimet e hundës
• Për qimet e veshëve
• Për të prerë vetullat
• Kokë për vizë modelimi
• Tehe të mprehta prej inoksi
• Përdoret me korent dhe karikim
• Vaji dhe furça e pastrimit të përfshira në paketim
• 2 krehëra të gradueshëm për 4 gjatësi të ndryshme
• Punon 45 min me bateri
• Drite LED

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale