Makine qethese 3ne1 Gemei 573

GM-573

Produkt i ri

1 990 Lekë

shpërndaje

Makine qethese dhe rroje per meshkuj me 3 koka te ndryshme Gemei GM-573.

1. Koke per qethje

2. Koke per rroje

3. Koke per te pastruar qimet e hundes dhe vesheve.

Perdoret me karikim.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale