Set Hot Shapers - Strece, kanatjere dhe brez

Produkt i ri

3 490 Lekë

-1 500 Lekë

4 990 Lekë

shpërndaje

Materiali Neotex ju ben te djersisni me shume se cdo lloj materiali tjeter. 

Ju mund t'i vishni Hot Shapers kur jeni duke kryer aktivitet fizik ose kur jeni duke pushuar. 

Rezultati eshte i garantuar

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale